Sıvı tankları , havalandırma kanalları gibi kapalı hacimlerde montaj problemi olan uygulamalarda rahat ve kalıcı çözümler

  • Genel Bilgiler
  • Kullanım Alanları
  • Çalışma Şekli
  • Yedek Parçalar
  • Uygulama Görselleri
Yüksek çıkışlı özel UV-C lambası sayesinde aynı uzunluktaki muadillerine göre 2-3 kat daha fazla UV-C ışını yaymaktadır.

UV-C ışını, bir Ultraviyole lambanın mikroorganizmaları öldürebilmesi için yayması gereken , 254 nm dalga boyundaki ışın tipidir.

Steril air probe cihazları, UV-C ışınlarını %99 oranında geçirebilen “High Silica” Quartz camı, 10.000 saat lamba ömrü ve elektronik UV-C balastı ile uzun süreli ve etkin bir sterilizasyon gerçekleştirir.

Steril air probe cihazları, hızlı ve basit montaj özelliği , kolay lamba değişimi gibi avantajlarıyla ulaşılması zor alanlarda uygulanabilen sterilizasyon cihazlarıdır.
Steril air probe tipi UV cihazlar; sıvı tanklarında , havalandırma kanallarında ve klima santralleri gibi ortamlarda uygulanabilen , montaj ve servis kolaylığı gibi avantajları bulunan sterilizasyon cihazıdır.
Balast kutusu ve flanş gövdesi 304 kalite paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Cihazın Balast gövdesi üzerinde bulun UV lamba ikaz ledi sayesinde lamba çalışması kontrol edilir.

Cihaz uygulama alanına maksimum seviyede ışıma yapabileceği konuma yerleştirilmelidir.