Kurumsal

Gentra İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, 1986 yılından bu yana Ultraviyole sterilizasyon sistemleri kullanılarak mikrobiyolojik sterilizasyon ve ürün raf ömrü uzatma konusunda çözümler üretmektedir. Ayrıca yine 1986 yılından bu yana Atlantic Ultraviolet Corp./USA Türkiye , Doğu Avrupa, Orta doğu ve Orta Asya distribütörü olarak, "kaliteli ve güvenilir ürün" temel ilkesi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Günümüzde müşteri memnuniyeti ve müşterinin güvenini kazanmak, çağdaş üreticininin / satıcının temel ilkesidir. Bunu sağlamak yeni ve modern üretim teknolojileri kullanmayı, çağdaş yönetim sistemleri oluşturmayı, maliyetleri düşürmeyi ve verimliliği artırmayı gerektirir. Tüm bunlar "kaliteli ve güvenilir ürün" üretmek için yapılır.

Kaliteli ve güvenilir üretim ancak yeni ve modern teknolojilerin kullanımı yanında, istenilen kalteyi sağlayacak destek sistemlerinin etkin kullanımı ile mümkündür. Ana üretim sistemleri ne denli yeni , hızlı ve modern olursa olsun, destek sistemeri istenilen kaliteyi sağlayacak özellikte ve güvenirlilikte değilse "kaliteli ve güvenilir ürün" üretmek mümkün olmaz.

Bu temel ilke doğrultusunda yeni yönetim, satış ve servis organizsayonumuzu "kaliteli ve güvenilir hizmet" anlayışımızdan ödün vermeden yeniden yapılandırdık.

GENTRA bu anlayışla;

Su, hava, ortam, yüzey dezenfeksiyonu / hijyeni / sterilizasyonu / sanitasyonu gibi konularda aşağıda birkaçı verilen sektörlere hizmet vermektedir.
  • İlaç endüstrisi
  • Gıda endüstrisi
  • İçecek endüstrisi
  • Sağlık endüstrisi
  • Et-Süt endüstrisi
  • Laboratuarlar
  • Balıkçılık endüstrisi


ATLANTIC ULTRAVIOLET Hakkında;
_________________________________________________

Atlantic Ultraviolet ; Ultraviyole ışın yöntemi ile su ve hava dezenfeksiyon (mikrobiyolojik arıtım) sistemleri üretimini dünya lideri olarak 50 yılı aşkın bir süredir Amerika ve çevre ülkelerde yapmaktadır.

Su ve hava sterilizasyon sistemlerinde kullanılan UV lambalar , quartz koruyucular , UV monitörler , sesli alarmlar , silici düzenekler ve kumanda sistemleri Atlantic Ultraviolet Corp. patentli üretimidir.

Atlantic Ultraviolet Corp. ürünlerinin tümü DEPARTMENT OF HEALTH, EDUCATION AND WELFARE PUBLIC HEALTH SERVICE standartlarında üretilmekte olup, "The United States Government ENVIRONMENTAL PROTECTION AGENCY Regisitiration" kalite güvence belgelidir. Belge No: EPA 46477NY001