Hastaneler, ameliyathaneler, laboratuvar vb. hijyenik olması gereken alanlarda uygulanabilen, insan bulunan ortamlarda da kullanılabilen direk ışımalı Ultraviyole Dezenfeksiyon Cihazları
  • Genel Bilgiler
  • Kullanım Alanları
  • Çalışma Şekli
  • Yedek Parçalar
Cihazın içerisinde bulunan Atlantic UV/USA ürünü ultraviyole lambaları sayesinde, oda havasındaki mikropları yok eder.

İnsan bulunan ortamlarda hareketli kanat yukarı bakacak şekilde döndürelerek çalıştırılabilir.

UV lamba reflektörü aşağı doğru çevrilerek odada insan olmadığı zamanlarda da yüzey ve hava sterilizasyonu sağlar.

Cihaz içerisinde bulunan Ster-L-Ray Germicidal Lambalar yüksek kalitede, high silica glass camdan hava sterilizasyon cihazları için özel imal edilmiştir.

Cihaz gövdesi Alüminyum - Ayarlanabilir kanat şeklindedir.

Uygulanabilecek odanın hacmi : 45m3 Elektrik gereksinimi: 220 V 50 Hz

Cihazın Ölçüleri : 100cm x 10cm x 3cm
Hastaneler, ameliyathaneler, laboratuvarlar, gıda üretim alanları, ilaç fabrikaları vb. hijyenik olması gereken alanlarda uygulanabilen, insan bulunan ortamlarda da kullanılabilen direkt ışımalı Ultraviyole Dezenfeksiyon Cihazlarıdır

Evinizde steril olmasını istediğiniz odalarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Ayarlanabilir gövde sayesinde lambanın açısı değiştirilebilir. İçerisinde insanın bulunabileceği her türlü kapalı ortamda kullanabilen fansız direkt ışınlamalı uv hava sterilizasyon cihazlarıdır.

Kanat yönü aşağı doğru çevrilerek, oda içerisinde insan olmadığı zamanlarda yüzey ve hava sterilizasyonu da yapılabilir. Duvara monte cihaz için; monte edilecek yükseklik odanın herhangi bir yerindeki insanın yanan lambayı göremeyeceği yüksekliktir. Örneğin; yer seviyesinden 200-230 cm yukarıda olacak şekilde monte edilebilir.